Randevum Ortakligi

Para Kazanma Yolları- Tıklama Ortaklık Sistemleri

Adtech.com.TR

Google.Com Adsense

Kitapyurdu.Com

Randevum.Com

Koctekpopup.Com

Thirdclick.Com

HemalHemsat.Com

OmnWeb.Net

Reklam Yayinla.Com

SevSevil.com

Birinibul.com

Netkitap.comRandevum.Com - Örnek Banner Kodu: 

 

Randevum.com ortaklığı nedir?

Özet: 

         Randevum.com da 3 tip satış ortaklığı vardır; Satış ortağımız bu tiplerden,kendi sitesine uygun olanı seçerek belirler.

        1-Satış ortağımız olarak sitenize yerleştirdiğiniz bannerın tıklanmasına (click' lenmesine ) göre;Bu tipte Webmaster kazancı click başına 10.000 TL dir.

        2-Satış ortağımız olarak sitenize yerleştirdiğiniz bannerdan tıklayarak Randevum.com a kayıt olan kişi başına;Bu tipte Webmaster kazancı silver üye başına 30.000 TL dir.

        3-Satış ortağımız olarak sitenize yerleştirdiğiniz bannerdan tıklayarak Randevum.com a kayıt olduktan sonra sitemize para ödeyerek gold üye olan üyelerin gelirlerinin paylaşımı.

     

  • Randevum.com satış ortaklığı, gelirinin %50 si ile %25  i arasındaki bir geliri satın alınan pakete göre siz satış ortağı webmaster ve kurumları ile paylaşmak temeli üzerine kurulmuştur. Sadece tek bir satıştan 2.5 YTL. ile  15 YTL.'ye kadar kazanma şansı yaratmaktadır.
  • Randevum.com satış ortaklığı, uzun vadede daha da karlıdır, üstelik sistemden çıktığınızda bile kazanmaya devam edersiniz. Çünkü, kullanıcılarımızın büyük bir bölümü, önce profillerini siteye bırakarak üye olmakta, sonradan, sistemi iyice tanıdıktan ve faydalarını gördükten sonra üyelik satın almaktadır. Sitenizden gelerek profilini bırakmak suretiyle üye olan birisi, bir sene sonra dahi paralı üyelik opsiyonunu seçerek üye olabilir ve siz buradan komisyonunuzu alabilirsiniz. 
  • Randevum.com Türkiyede arkadaşlık yapmak isteyen bireylere yönelik ilk kurulan sitedir.Üye sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır.


Nasıl Randevum.com satış ortağı olabilirim?

Satış Ortağı olmanız için aşağıdaki 2 maddeyi gerçekleştirmeniz gereklidir;
1.)Yukarıda bulunan üye ol linkine tıklayarak fatura kesebiliyor musunuz kesemiyor musunuz belirterek gönder tuşuna basınız;
2.) Karşınıza çıkan formda satış ortaklığı türü olarak ;Aşağıda siziin sitenize uygun olduğunu düşündüğünüz satış ortaklığı türlerinden birini seçiniz.

 a-Klik başına ödeme;Yukarıda da belirttiğimiz gibi sitenize koyduğunuz Randevum.com bannerlarından klik başına 10.000 TL kazanıyorsunuz.

 b-Üye başına ödeme;Sitenize koyduğunuz Randevum.com bannerlarına tıklayarak Randevum.com sitesine o anda veya daha sonra profilini bırakan üye başına 30.000 TL ödenmektedir.

c-Gold üye başına ;Satış ortağımız olarak sitenize yerleştirdiğiniz bannerdan tıklayarak Randevum.com a kayıt olduktan sonra sitemize para ödeyerek gold üye olan üyelerin gelirlerinin paylaşımı aşağıdaki tablodaki gibi olur.

3.) Daha sonra formdaki boşlukları doldurun ve bannerımızı koyacağınız site isimi veya isimlerini belirtiniz ve gönder tuşuna basınız.

 

4.)Sitemize koyacağınız bizim  bannerlarımızla  ziyaretçilerinizi Randevum.com'a yönlendirmek ortak yararımızadır;Özellikle sitenizdeki üyelerinize yönelik bir mailing yapmak ortak faydamızdır.
 

Randevum.com satış ortaklığı neden caziptir?

Randevum.com satış ortaklığı, size uygun 3 alternatif sunmaktadır ;

Satış ortağımız,aşağıdaki alternetiflerden sadece birini seçmek kaydıyla satış ortağımız olabilir.

1- Sitenize koyacağınız Randevum.com bannerına click başına 10.000 TL kazanabilirsiniz veya ;

2-Sitenize koyacağınız Randevum.com bannerına tıklayarak Randevum.com a kayıt olan kullanıcı başına 30.000 TL kazanabilirsiniz,veya

3-.Sitenize koyacağınız Randevum.com bannerına tıklayarak Randevum.com a kayıt olduktan sonra kredi kartıyla ödeme yapan gold üyelerimizden komisyon kazanabilirsiniz.