Koctekpopup Ortakligi

Para Kazanma Yolları- Tıklama Ortaklık Sistemleri

Adtech.com.TR

Google.Com Adsense

Kitapyurdu.Com

Randevum.Com

Koctekpopup.Com

Thirdclick.Com

HemalHemsat.Com

OmnWeb.Net

Reklam Yayinla.Com

SevSevil.com

Birinibul.com

Netkitap.comKoctekpopup.com - Örnek Banner Kodu:
Banner açılmayabilir.Açılan örnek popup penceresine bakabilirsiniz.

 

 

Koctekpopup.com ortaklığı
Sistem işleyişi
Öncelikle sisteme üye olup giriş yapıyorsunuz. Sonrasında panelden web sitenize ait pop-up, PPA ve PPC kodu üretip web sitenizin sayfalarına yerleştiriyorsunuz. Yerleştirmiş olduğunuz kod sitenizde pop up sayfa açar. Her 1000 tekil açılıştan kazanç sağlarsınız.
Kazançlar ve Ödemeler
Web sitenizden açtığınız her 1000 tekil pop-up sayfa gösteriminden 3 YTL Kdv dahil kazanacaksınız. Örnek verecek olursak; günlük tekil ziyaretçi sayısı 10.000 olan bir web sitesi günde en az ortalama 8000 tekil pop-up açar. Yani 8000/1000=8 8*3ytl=24 Ytl günde; 12*30=720 Ytl ayda kazanmış olacaktır.
PPA KAZANÇLARI:
Timwe Erotik Servis üye başı 3 YTL
Timwe Hediye 200 kontör servisi üye başı 2 YTL
Bu servislerin geri dönüşleri son derece iyidir. Panele yeni pek çok kazançlı kampanyalar eklenecektir.
Ödemeler; bir ay içerisinde elde ettiğiniz kazanç takip eden bir sonraki ayın 10' u ila 15' i arasında banka hesabınıza yapılacaktır. Örneğin; Kasım ayı kazancınızın toplamı aralık 10 ile 15 i arasında yapılacaktır. Kurallar
*Sistem her web sitesi için ayrı kod oluşturmaktadır. O kodu başka bir web sitenizde yayınlamak yasaktır. Başka sitenizde yayınlamak istediğinizde panelden site ekleme bölümünden sitenizi ekleyip yeni bir kod oluşturabilirsiniz.
*Sistemde çeşitli şekilde manipülatif tıklama/gösterimler iframe içinde gösterim v.b. hileye yönelik davranışların tespiti durumunda uyarı verilmeksizin sistemden uzaklaştırılır. Ve birikmiş kazançlarınız ödenmez.
*Koçtek istediği zaman bir (1) iş günü önceden bildirmek şartı ile kazançların birim fiyatlarında değişiklik yapabilir.
*Koçtek Bazı web sitelerinin performansına göre birim fiyatı artırabilir, azaltabilir veya tüm birikmiş kazançlarını ödeyip sistemden çıkartabilir. Bu tip değişiklikleri 1 (bir) iş günü önceden yayıncıya mail yoluyla bildirir.
Bu kurallara uyulduğu taktirde düzenli olarak ödemeleriniz YAPILACAKTIR.
Bol kazançlar...