Kitapyurdu Ortakligi

Para Kazanma Yolları- Tıklama Ortaklık Sistemleri

Adtech.com.TR

Google.Com Adsense

Kitapyurdu.Com

Randevum.Com

Koctekpopup.Com

Thirdclick.Com

HemalHemsat.Com

OmnWeb.Net

Reklam Yayinla.Com

SevSevil.com

Birinibul.com

Netkitap.com

KitapYurdu.com - Örnek Banner Kodu: 

 

Kitapyurdu.com ortaklığı nedir?

Özet: 

kitapyurdu.com ortaklık sistemine girin kazanın.

Bir web sayfanız var ise, kitapyurdu.com'un linkini koyarak; sayfanızdan onbinlerce kitabın satışını yapan bir siteye ortak olabilirsiniz.

kitapyurdu.com ortaklık sistemi nasıl çalışır?

Sitemizdeki başvuru formunu doldurup kitapyurdu.com tarafından başvurunuzun kabul edildiğine ve hesabınızın aktifleştirildiğine dair bir e-posta aldıktan sonra e-postada belirtilen gerekli kodları  sitenize yerleştirebilirsiniz.

Bu başvurunuz sonucunda size ortaklık numarası adı altında bir numara verilecektir. Bu numarayı örnek kodlar bölümünde gördüğünüz kırmızı renkte, "ortaklık numaranız" yazan yerlere yerleştirerek sitenizden kitapyurdu'na olan linklerin izlenmesini ve hesabınıza geçmesini sağlamış olursunuz.

kitapyurdu.com'a  verdiğiniz her linkte bu numarayı kullanarak hesabınızdaki miktarı arttırabilirsiniz. Numara kullanmaz veya yanlış numara kullanırsanız maalesef hesabınız artmayacaktır; lütfen buna özen gösteriniz.Örnek kodlar sayfasındaki kodları veya bilginize bağlı olarak benzerlerini sitenize ekleyebilirsiniz.

1- Sayfanıza örnek linklerden birini yerleştirip, bu linke tıklayarak kitapyurdu.com'da alışveriş yapan ziyaretçilerinizin alışverişlerinin tutarından bir ortaklık payı alabilirsiniz.
2- Sayfanızda kitapyurdu.com'un satışını yaptığı kitaplar içinden, beğendiğiniz veya istediğiniz bir kitaba link vererek, bu linki tıklayıp o kitabı alan kişilerin alışverişlerinden extra bir ortaklık payı alabilirsiniz.
3- Sayfanıza kitapyurdu.com'da arama yapma formunu yerleştirerek; hem ziyaretçilerinizin onbinlerce kitaba ulaşmasını sağlar, hem de yapacakları alışverişlerden ortaklık payı alabilirsiniz.

kitapyurdu.com'dan mutlaka kazanç sağlayacaksınız

Bunları yaparken (Yalnızca tıklama komisyonuna dahil ortaklar için) sayfanızdaki kitapyurdu.com linkine tıklayıp alışveriş yapmadan ayrılanlardan da kazanç sağlayabileceksiniz. Bu seçeneklerden biri ya da hepsini seçerek, sayfanıza kitapyurdu.com linkini koyduğunuzda, bu linke tıklayan kişi başına kitapyurdu.com'dan kazanç sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizin sayfanıza tekrar dönüşü çok kolay

Bütün bu ortaklık seçeneklerinden faydalanırken; ziyaretçilerinizin sizin sayfanızla bağlantılarını devam ettirmelerini sağlayabilirsiniz. Bize 145X60 pixellik 3 kbaytı geçmeyen, örneklerini görebileceğiniz bir gif verirseniz; bu gif, sizin sayfanızdan gelen ziyaretçilerin kitapyurdu.com'da dolaştığı bütün sayfalarda görünecektir. Böylece sizin sayfanızdan kitapyurdu.com'a gelen her ziyaretçi, kitapyurdu.com'da sol bandın üstünde sizin sayfanıza link veren bu gifi tıkladığında tekrar sizin sayfanıza dönebilecektir. Örneğini bu sayfada ve diğer ortaklık sayfalarında solda görebilirsiniz.

ORTAKLIK PAYLARI

Gezilen sayfa adedi Tıklama komisyonu
1 1 YKrş
2-4 2 YKrş
5-7 3 YKrş
8-10 4 YKrş
11 ve üzeri 5 YKrş

Gönderdiğiniz ziyaretçinin alışveriş yapması durumunda

%2 komisyon

Gönderdiğiniz ziyaretçi doğrudan bir urun sayfasına giriyor ise o ürünün satışından

%5 extra komisyon

Böylece kitapyurdu ortaklık sisteminden 3 şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.
- Tıklama (sipariş verilen veya verilmeyen her tekil tıklama ile dolaşılan sayfa adedine göre, tıklama komisyonu olan ortaklar için)
- Siparişten ortaklık payı (sayfanızdan gelip verilen her sipariş )
- Üründen ortaklık payı (sayfanızdan ürünün sayfasına gelip, verilen her siparişte o ürünün fiyatının bir kısmı)

İkinci ve üçüncü durum için öncelik ürün'e verilen paydır. Yani kitapyurdu'ndaki herhangi bir ürüne verilen bağlantı ile gelen kişilerin vermiş oldukları siparişlerde ürün fiyatlarına göre bir pay verilir sipariş toplam fiyatına göre verilmez.
Ama ürüne verilen bağlantıların ortaklık payları oran olarak siparişe verilenden daha çoktur. Böylece sayfanızdan  kitapyurdu'ndaki ürün sayfasına gelerek verilen  tek ürünlü siparişlerde daha çok kar payı alırsınız.

Hesabınızı kontrol etmek çok kolay

Tüm hesabınızı denetim masanızdan inceleyebilir yıllık, aylık ve günlük olarak bilançoları görebilirsiniz. Her günün tıklama listesini de günlük bilançoda istediğiniz günün üzerine tıklayarak görebilirsiniz.

kitapyurdu.com ortaklık sistemi ile kazanmak çok kolay. Umarız siz de memnun kalırsınız.