Adtech.com.tr Ortakligi

Para Kazanma Yolları- Tıklama Ortaklık Sistemleri

Adtech.com.TR

Google.Com Adsense

Kitapyurdu.Com

Randevum.Com

Koctekpopup.Com

Thirdclick.Com

HemalHemsat.Com

OmnWeb.Net

Reklam Yayinla.Com

SevSevil.com

Birinibul.com

Netkitap.comAdtech.com.tr - Örnek Banner Kodu: 

 

Adtech.com.TR ortaklığı Hakkında


Performans Bazlı Reklamcılık (CPA)
Performans bazlı reklamcılık ile sitelerinize eklediğiniz reklamlardan tıklanarak üye veya satış yapılması karşılığında gelir payı almaya hak kazanırsınız. CPA reklamlarında gelir payları reklamı yapılan ürüne bağlı olarak gün sonunda veya ay sonunda genel alacak hesabınızdaki tutara eklenir.
Click Bazlı Reklamcılık (CPC)
Click bazlı reklamcılık modelimizde sitenize yerleştireceğiniz text, banner veya flash reklamlarınızın tıklanmasıyla bir gelir payı elde edebilirsiniz. CPC reklam modelinde yapılan tıklamalar gün sonunda genel alacak hesabınıza eklenir.
Domain Kontrolü
İş ortaklığı sistemimizde kullanmak istediğiniz bütün domainlerinizi sisteme tanıtmanız gerekmektedir. Bir domain için sistemden alınan CPA veya CPC kodlarınızın başka bir domain ile çalışması mümkün değildir.
Etkin Kanal Yönetimi
Sistemimize kayıt edilen her bir siteniz için 20 adet kanal ekleyebilir, bu kanallar sayesinde sisteme eklediğiniz domainlerin en çok hangi bölümlerinden CPA veya CPC performansınızı arttırdığını takip edebilir ve bu raporlara göre sistem optimizasyonunuzu yapabilirsiniz..
Erken Ödeme Sistemi
İş ortaklığı sistemimizden ay içerisinde toplanan gelir paylarınızın yarısını aşmamak, ay içersinde en fazla 2 defa olacak şekilde erken ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeleriniz hesabınıza 2-3 iş günü içerisinde yatırılacaktır.