Lisan: TurkishEnglishGermanyRussianSpanishNetherlandsFrancepilipinasIndonesia
Windows Serial
Bugün:

Serial Bul

Menü
Ana Sayfa
Windows Serial
Linux Serial
Mac Os Serial
Beos Serial
CE Serial
AmigA Serial
Palm Os Serial
Pocked PC Serial
Symbian Os Serial
Palm Pilot Serial
Detayli Serial Arama
Eklenmeye Göre Sirala
Serial Ekle
iletisim/ Hakkinda
Affialite ( Ortaklik )


Harf Siralamasi
# A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z

Site istatistikleri
Toplam Serial: 12080
Toplam Gösterim: 5915333

Text Reklam Alani

Ekonomik Etkili Reklam

Toplistler




Bedava Siteler

Crack Top List

Program Adi Eklenme Tarihi Görüntüleme Çalisma Orani %
SIV System Information for Windows12-03-201270.00
windows 7 ProfessionalN07-08-201156040.91
windows xp10-06-201131760.00
Adobe Fireworks CS4 Windows (Punkcracks)17-04-20113533.33
windows 7 ultimate 201126-01-2011239844.01
windows 7 ultimate 201126-01-2011182934.26
windows vista enterprise13-11-201036419.23
Windows Server 2003 Enterprise Edition15-08-201042850.00
windows 7 manager 1.2.615-08-201059017.95
windows xp profosyonel14-05-2010142635.00
Windows 7 Ultimate16-03-2010501517.92
windows 7 serial22-08-2009639210.64
MS Windows 7 RC13-08-20099386.67
Windows 7 RC1 ORJİNAL SERİAL19-05-2009325510.38
Windows xp serial (en sağlamı)19-05-2009562131.25
Windows 7 Beta 32-bit Product Key28-04-2009251913.33
Windows 7 Beta 64-bit Product Key28-04-2009149313.85
Windows Vista SP1 Serial06-04-2009191422.22
Genel Windows Xp Pro24-03-200980227.66
Advanced WindowsCare Pro 2.9.0.97924-02-200948211.11
Microsoft Windows Xp Professional Corporate Edition24-02-200953434.29
Microsoft Windows Xp Professional Edition24-02-2009106822.39
windows xp key06-02-2009293552.69
windows xp key 206-02-2009111752.17
windows xp professional11-01-2009292040.67
Windows Media Player Dolby Surround II Plugin26-09-200810355.56
Windows XP26-09-200898942.31
Advanced Windows Password Recovery v3.5.1.39026-09-200820811.11
Windows XP ????? CD Key26-09-2008102436.59
Windows Xp Professional03-09-2008334243.78
Windows Vista Home Premium03-09-20081121613.68
WindowsXp SP212-08-2008177643.96
Windows Vista Ultimate27-07-2008285915.28
Windows server 200817-06-2008263030.15
Windows Xp Pro Spk 206-06-2008490032.00
windows xp corporate all06-06-200841227.27
windows xp26-05-200863919.05
Windows xp proffessional17-05-2008472244.26
windows sp217-05-200888158.97
windows xp23-04-200873617.86
windows xp pro 64 bit10-04-2008112020.99
BreakThru for Windows (null)04-04-200818100.00
BreakThru for Windows04-04-2008140.00
Blackjack Counter for Windows 1.0.115-03-2008220.00
BlackBoard Windows Lock 3.315-03-2008170.00
BlackBoard Windows Lock 5.115-03-2008150.00
BlackBoard Windows Lock 3.315-03-2008150.00
BlackBoard Windows Lock 3.215-03-2008130.00
Microsoft Windows XP Professional Tr14-03-2008135910.53
windows 98 tr14-03-20081880.00
windows 98 tr14-03-200820890.00
windows 2000 tr14-03-20084120.00
windows xp tr14-03-200892711.63
Windows XP SP2 Official Serial10-02-2008211338.33
windows doctor 1.727-01-200824775.00
Astrology for Windows 2.223-01-200825100.00
windows xp pro12-01-2008182935.05
Access Manager for Windows 6.011-01-200829100.00
Access Manager for Windows 3.011-01-2008230.00
Windows XP pro SP210-01-2008651717.42
Actual Transparent Windows 1.405-01-20084033.33
Actual Transparent Windows 1.305-01-200836100.00
Actual Windows Minimizer 1.501-01-20085090.91
Actual Windows Minimizer 1.401-01-20084616.67
Windows sp2 pro18-12-200765644.83
windows xp orjinal şifre18-12-2007400743.52
windows 98 second edition08-12-200721566.67
WindowsCare V208-11-200718640.00
Advanced WindowsCare V2 Pro04-11-2007143320.59
windows legal xp04-11-200733344.44
Express Computer Repair Windows vista beta 2 build 5342 200615-10-200716040.00
Express Computer Repair windows vista 200615-10-200716250.00
Windows Windows Vista Beta 2 32bit RC115-10-200748020.00
windows xp09-10-200788944.74
Adwanced WindowsCare v2 Pro08-10-20074453.23
Advanced WindowsCare v2.3.0.738 Professional08-10-20078918.89
Canasta for Windows 5.0.0.606-10-20074175.00
Camerabits Photo Mechanic for Windows 4.0.8.124-09-2007270.00
Call of Duty 2 windows22-09-200719866.67
windows care pro 2.51.92219-09-200724316.67
Advanced Windowscare Pro 2.5.1.92218-09-20078728.49
Realbasic 2007 R3 for windows18-09-20071138.33
Advanced Windowscare pro v2.312-09-20074974.65
windows xp pro sp212-09-2007870942.33
Cache Cookie and Windows Cleaner 7.408-09-2007300.00
C:\windows|\device\harddisk0\partion1 service pack208-09-200761100.00
Blackjack Counter for Windows 1.0.121-08-2007250.00
BlackBoard Windows Lock 3.321-08-2007210.00
BlackBoard Windows Lock 3.221-08-2007200.00
BlackBoard Windows Lock 5.121-08-2007200.00
32bit FaxMail for Windows 9.49.0116-08-2007390.00
.NET WindowsForms Component Collection for VS 2002, 2003 2.0.616-08-2007250.00
Advanced WindowsCare V2 Pro12-08-200712108.45
Microsoft® Windows Vista Ultimate (key product)12-08-2007274318.58
Advanced WindowsCare V2 Pro10-08-200710966.78
Advanced WindowsCare Pro v2.5.0.90810-08-2007120121.74
windows xp pro sp210-08-2007959238.78
Advanced Windows Password Recovery v3.5.1.39008-08-200714033.33
1-4 All v0.92 for Windows05-08-2007210.00
Windows XP SP205-08-2007368437.04
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9

Ugselektronik.com
Serial Portal'in amaci, sizi kliselesmis serial sitelerinden kurtarmaktir.
Ayni zamanda yabanci sitelerin saltanatina son verip, hizli ve guncel bir arsiv sunmaktir.

Sitedeki tüm serial'ler internet den derlenerek hazirlanmistir.Sitedeki serial'lerden dolayi site sahibi sorumlu tutulamaz.
Ayrıca bu site materyalleri kendi sunucusunda barindirmamaktadir ve sorumlulukları kaynaklara aittir.
Sitemizdeki linklerin yasa disi olarak kullanimindan dogacak her turlu sorumluluk kullaniciya aittir.
Hak sahibinin talebi durumunda sitemizden kaldirilacaktir.
Siteye giren herkez bu kurali kabul etmis sayilir.
Özlü söz: Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!
SerialTURK.Net®


Linkler

iç bağlantılar;
cdkey cd key nero serial nero 9 serial nero 10 serial office 2008 serial office 2009 serial office 2010 serial

nod32 serial




Bu site en iyi Chrome tarayıcı ve 1024x768 çözünürlükte görüntülenir.
Türkiye' nin En büyük Serial sitesi.