Web Hosting - Domain
Lisan: TurkishEnglishGermanyRussianSpanishNetherlandsFrancepilipinasIndonesia
Windows Serial
Bugün:

Serial Bul

Menü
Ana Sayfa
Windows Serial
Linux Serial
Mac Os Serial
Beos Serial
CE Serial
AmigA Serial
Palm Os Serial
Pocked PC Serial
Symbian Os Serial
Palm Pilot Serial
Detayli Serial Arama
Eklenmeye Göre Sirala
Serial Ekle
iletisim/ Hakkinda Affialite ( Ortaklik )


Harf Siralamasi
# A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z
Site istatistikleri
Toplam Serial: 12080
Toplam Gösterim: 5914601
Veri Tabani Formati : MySQL
Script Boyutu.: 528 Kb
Script Dili.......: Php

Text Reklam Alani

Ekonomik Etkili Reklam

Toplistler




Bedava Siteler

Crack Top List

Program Adi Eklenme Tarihi Görüntüleme Çalisma Orani %
SIV System Information for Windows12-03-201270.00
windows 7 ProfessionalN07-08-201156040.91
windows xp10-06-201131760.00
Adobe Fireworks CS4 Windows (Punkcracks)17-04-20113533.33
windows 7 ultimate 201126-01-2011239844.01
windows 7 ultimate 201126-01-2011182934.26
windows vista enterprise13-11-201036419.23
Windows Server 2003 Enterprise Edition15-08-201042850.00
windows 7 manager 1.2.615-08-201059017.95
windows xp profosyonel14-05-2010142635.00
Windows 7 Ultimate16-03-2010501417.92
windows 7 serial22-08-2009639110.64
MS Windows 7 RC13-08-20099386.67
Windows 7 RC1 ORJİNAL SERİAL19-05-2009325510.38
Windows xp serial (en sağlamı)19-05-2009562031.25
Windows 7 Beta 32-bit Product Key28-04-2009251913.33
Windows 7 Beta 64-bit Product Key28-04-2009149313.85
Windows Vista SP1 Serial06-04-2009191422.22
Genel Windows Xp Pro24-03-200980227.66
Advanced WindowsCare Pro 2.9.0.97924-02-200948211.11
Microsoft Windows Xp Professional Corporate Edition24-02-200953434.29
Microsoft Windows Xp Professional Edition24-02-2009106822.39
windows xp key06-02-2009293452.69
windows xp key 206-02-2009111752.17
windows xp professional11-01-2009291940.67
Windows Media Player Dolby Surround II Plugin26-09-200810355.56
Windows XP26-09-200898942.31
Advanced Windows Password Recovery v3.5.1.39026-09-200820811.11
Windows XP ????? CD Key26-09-2008102436.59
Windows Xp Professional03-09-2008334243.78
Windows Vista Home Premium03-09-20081121513.68
WindowsXp SP212-08-2008177643.96
Windows Vista Ultimate27-07-2008285815.28
Windows server 200817-06-2008263030.15
Windows Xp Pro Spk 206-06-2008489932.00
windows xp corporate all06-06-200841227.27
windows xp26-05-200863919.05
Windows xp proffessional17-05-2008472244.26
windows sp217-05-200888158.97
windows xp23-04-200873617.86
[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9

Ugselektronik.com
Serial Portal'in amaci, sizi kliselesmis serial sitelerinden kurtarmaktir.
Ayni zamanda yabanci sitelerin saltanatina son verip, hizli ve guncel bir arsiv sunmaktir.

Sitedeki tüm serial'ler internet den derlenerek hazirlanmistir.Sitedeki serial'lerden dolayi site sahibi sorumlu tutulamaz.
Ayrıca bu site materyalleri kendi sunucusunda barindirmamaktadir ve sorumlulukları kaynaklara aittir.
Sitemizdeki linklerin yasa disi olarak kullanimindan dogacak her turlu sorumluluk kullaniciya aittir.
Hak sahibinin talebi durumunda sitemizden kaldirilacaktir.
Siteye giren herkez bu kurali kabul etmis sayilir.
Özlü söz: Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!
SerialTURK.Net®


Linkler

iç bağlantılar;
cdkey cd key nero serial nero 9 serial nero 10 serial office 2008 serial office 2009 serial office 2010 serial

nod32 serial




Bu site en iyi Chrome tarayıcı ve 1024x768 çözünürlükte görüntülenir.
Türkiye' nin En büyük Serial sitesi.